سایبان پارکینگ

مرکز تولید انواع سایبان بازویی

سایبان پارکینگ

سایبان پارکینگ
سایبان پارکینگ امروزه جزو سایبان های پرمصرف و پر طرفدار می باشد. سایبان پارکینگ از سازه هایی با اشکال مختلف هندسی متناسب با نوع محوطه که زیبایی و در عین حال استحکام را در بر دارد ساخته می شود. با اجرای سایبان پارکینگ با پوشش Upvc میتوان از خودرو و اتومبیل خود در مقابل عوامل طبیعی ( برف، باران، تگرگ) و عوامل غیر طبیعی مانند سقوط اشیا و اجسام، مصالح ساختمان، فضولات پرندگان محافظت کرد.
برای اجرای سایبان پارکینگ نیاز به یک سازه فلزی مستحکم می باشد که بتواند در مقابل برخورد و باد و طوفان مقاوت داشته باشد. همچنین برای سایبان پارکینگ اجرای فنداسیون مناسب و محاسبه شده طبق نوع محل و محوطه با کمترین تخریب هنگام اجرای کار در دستور کار قرار داده شده است.
سایبان پارکینگ دارای سازه های سبک با پوشش U.PVC با قیمت مناسب می باشد. ورق های U-PVC سایبان پارکینگ با استابلیزر آلمان دارای آنتی UV است که باعث افزایش مقاومت سایبان ماشین در برابر اشعه آفتاب می شود و اینکه UV موجود در ورق و همچنین براق بودن این نوع پوشش سایبان پارکینگ موجب انعکاس کامل گرمای خورشید می شود که پس از نصب بر روی سازه، بالای سطح پوشش سایبان پارکینگ بسیار گرم میشود و این در حالیست که زیر سطح پوشش این وسیله سایه کاملا خنک و مطلوبی دارد.

انواع سایبان پارکینگ

  1. سایبان پارکینگ انواع ماشین سواری
  2. سایبان پارکینگ انواع اتوبوس تک کابین و چند کابین
  3. سایبان پارکینگ ماشین الات ساختمانی و راهسازی
  4. سایبان پارکینگ آمبولانس و خودرو های امدادی
  5. سایبان پارکینگ انواع وسائل نقلیه موتوری

مشاوره 09121899723