سایبان تبلیغاتی

مرکز تولید انواع سایبان بازویی

سایبان تبلیغاتی

سایبان تبلیغاتی
سایبان تبلیغاتی به سایبان هایی گفته می شود که می توان با استفاده از دستگاه چاپ بر روی روکش آنها تبلیغات های مختلفی را چاپ کرد. سایبان تبلیغاتی می توانند از نوع کالسکه ای یا بازویی باشند.

سایبان تبلیغاتی هر چه ابعاد بزرگتری داشته باشد و تبلیغات روی سایبان درشت تر چاپ شوند، تاثیر گذاری آنها بر روی مخاطب بیشتر می شود. روکش های سایبان تبلیغاتی می توانند از روکش های داخلی و یا خارجی باشند که معمولا روکش های وارداتی دارای مزایای بیشتری بوده و همین امر باعث می شود در ساخت سایبان تبلیغاتی بیشتر مورد استفاده قرار بگیرد. روکش سایبان تبلیغاتی بهتر است از جنس روکش ضد آب باشد زیرا این کار باعث می شود تا کارایی سایبان تبلیغاتی چندین برابر شود.

استفاده از سایبان تبلیغاتی روشی ساده و موثر برای بهتر دیده شدن انواع کسب کار ها می باشد. سایبان تبلیغاتی علاوه بر کم هزینه بودن در مقایسه با روشهای دیگر تبلیغات از قبیل تابلوهای فلکسی فیس و بیلبوردها مشمول عوارض شهرداری نیز نمیشود و میتواند در زمان کوتاهی نتیجه مطلوبی از تبلیغات به دست آورد.
به همین دلیل وجود سایبان تبلیغاتی هدف زیبایی و تبلیغات و ایجاد سایه خنک برای کاربر را فراهم میکند. با توجه به مزایای خاص سایبان تبلیغاتی استفاده از این سایبان امروزه بسیار متداول شده است.

 

 

مشاوره 09121899723