سایبان برقی مغازه

مرکز تولید انواع سایبان بازویی

سایبان برقی مغازه

سایبان برقی مغازه
سایبان برقی مغازه یکی از کاربرد های سایبان برقی می باشد که امروزه در اکثر فروشگاه ها و مغازه های مختلف از سایبان برقی مغازه استفاده می شود.
سایبان برقی مغازه مزیت های زیادی برای مغازه ها و فروشگاه دارد به خصوص مغازه های بستنی فروشی، میوه فروشی ها و سوپر مارکت ها که در فصل تابستان جهت جلوگیری از تابش مستقیم نور خورشید استفاده از سایبان برقی مغازه ضروری می باشد.
از دیگر مزایای سایبان برقی مغازه چاپ تبلیغات بر روی آن می باشد. امروزه تبلیغات اصلی ترین رکن افزایش فروش و پیشرفت کاری به حساب می رود. استفاده از سایبان برقی مغازه تبلیغاتی این امکان را برای مالک خود فراهم میکند که با هزینه کم بتواند تبلیغ مورد نظر خود را نیز انجام دهد.
چاپ تبلیغ مورد نظر بر روی سایبان برقی مغازه این امکان را ایجاد می کند که مشتریان تبلیغ را همیشه قبل از ورود به مغازه مشاهده کنند. همچنین چاپ تبلیغات برروی سایبان برقی مغازه نیاز به پرداخت هزینه های بالای تبلیغاتی یا پرداخت هزینه به شهرداری نمی باشد.

در سایبان برقی مغازه از پوشش ‌های مختلفی می‌توان استفاده کرد که معمولا از پارچه پلی استر دورو PVC در سایبان تبلیغاتی استفاده می‌شود. این پارچه به نسبت پارچه بنر و فریم‌های با کیفیت پایین‌تر مقاومت بیشتری داشته و در برابر تابش آفتاب و بارش باران با مشکل تغییر رنگ کمتری همراه است. البته در صورتی که کیفیت چاپ برای شما اهمیت بیشتری داشته باشد، باید از پارچه بنر به عنوان پوشش سایبان برقی مغازه استفاده کنید.

مزیت استفاده از سایبان برقی مغازه

    1. با نصب سایبان برقی مغازه در کافی شاپ ها و هتل ها میتوان در فضای آزاد به صرف غذا پرداخت.
    2. سایبان برقی مغازه خصوصیت کنترل از راه دور را دارد و میتوان آنرا از داخل مغازه هدایت کرد .
    3. می توان طرح و لوگوی مورد نظر خود را بر روی پارچه سایبان برقی مغازه چاپ کرد .
    4. سایبان برقی مغازه تاثیر فراوانی در دکوراسیون خارجی مغازه داشته و فضای بیرون از مغازه را زیباتر می کند.
    5. سایبان برقی مغازه فضای داخل مغازه را خنک نگه می دارد و از اتلاف انرژی جلوگیری می کند.

مشاوره 09121899723