سایبان دیواری

مرکز تولید انواع سایبان بازویی

سایبان بازویی دیواری

سایبان دیواری

سایبان دیواری یکی از نوعی سایبان‌های فنری است که بر روی دیوار نصب می‌شود و به عنوان یک پوشش مفید در فضاهای باز و ساختمان‌های تجاری و مسکونی استفاده می‌شود. این نوع سایبان به دلیل طراحی و ساختار خاصی که دارد، امکان حرکت کامل و ایجاد سایبان با طول عمودی بسیار زیاد را فراهم می‌کند. نصب و استفاده از سایبان دیواری بسیار ساده و راحت است. این سایبان با استفاده از فنرهای فشاری حرکت می‌کند و با ایجاد زاویه‌های مختلف، می‌تواند به صورت کاملاً محافظت شده از فضای مورد نظر پوشش دهد. به عنوان مثال، می‌تواند برای پوشش بخش‌هایی از تراس، فضای پارکینگ، فضای باز و غیره استفاده شود. سایبان دیواری برخلاف سایبان‌های سقفی، معمولاً نیاز به فضای کافی برای نصب ندارد و بر روی دیوارهای موجود در فضای مورد نظر نصب می‌شود. با توجه به اینکه دیوارها در اکثر فضاهای تجاری و مسکونی وجود دارند، سایبان دیواری به عنوان یک راه‌حل اقتصادی و کارآمد، مورد استفاده قرار می‌گیرد.

سایبان دیواری به دلیل ساختار خاصی که دارد، قابلیت تنظیم زاویه و ارتفاع بسیار زیادی دارد و می‌تواند به صورت افقی و عمودی حرکت کند. همچنین، با استفاده از مواد با کیفیت و خواص مقاوم، از بارهای بادی و شرایط آب و هوایی مختلف محافظت می‌کند و همچنین قابلیت حرکت کامل و تنظیم زاویه و ارتفاع بسیار زیادی را دارد و به عنوان یک راه‌حل اقتصادی و کارآمد برای پوشش بخش‌هایی از فضاهای باز و ساختمان‌های تجاری و مسکونی استفاده می‌شود. این محصول می ‌تواند در محیط‌های خارجی نیز استفاده شود. با توجه به اینکه سایبان دیواری با استفاده از فنرهای فشاری حرکت می‌کند و با موادی با خواص مقاوم ساخته شده است، می‌تواند در برابر شرایط آب و هوایی مختلف مانند باد، باران، برف و حتی آفتاب سوزاندن محافظت شود.

سایبان بازویی دیواری
سایبان بازویی دیواری

البته برای ساخت سایبان دیواری از موادی با خواص مقاوم و قابل اعتماد استفاده می‌شود. برخی از مواد شامل موارد زیر هستند. به عنوان مثال آلومینیوم به دلیل وزن سبک، قدرت بالا و مقاومت در برابر خوردگی، یکی از محبوب‌ترین موادی است که برای ساخت سایبان دیواری استفاده می‌شود و فولاد به دلیل قدرت بالا و قابلیت انعطاف پذیری، یکی از مواد محبوب برای ساخت سایبان دیواری است. فولاد معمولاً با روکش‌های مختلفی مانند رنگ پودری یا روکش گالوانیزه ترکیب می‌شود تا در برابر خوردگی و رطوبت محافظت شود. همچنین پلی ‌کربنات یک ماده پلاستیکی شفاف است که در ساخت سایبان دیواری مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ماده به دلیل بسیار سبک و قابلیت انعطاف پذیری بالا، محافظت از آفتاب سوزاندن و مقاومت در برابر ضربه و شوک، یکی از مواد محبوب برای تولید این محصول است که در کل، برای ساخت سایبان دیواری از موادی با خواص مقاوم و قابل اعتماد استفاده می‌شود. هر یک از این مواد دارای ویژگی‌های خاصی هستند که بر اساس نیاز و شرایط محیطی مورد استفاده، یکی از آن‌ها انتخاب می‌شود.

مشاوره 09121899723